"Tyle jest różnych domów ile ludzi"
                            Frank Lloyd Wright.


    Każdy z nas jest wyjątkowy i powinien wyjątkowo mieszkać. Dom to miejsce w którym powinniśmy czuć się dobrze, bezpiecznie, i zawsze chcieć do niego wracać. Uważamy że mieszkanie powinno odzwierciedlać charakter jego domowników.
    Potrafimy zaaranżować, zaprojektować i wykonać związane z tym prace w każdym mieszkaniu. Ponadto dobierzemy kolory, meble, obrazy, i wyeksponujemy dodatki. Możemy też specjalnie dla Ciebie zaprojektować, wykonać lub odrestaurować meble. Jesteśmy wrażliwi na piękno i prostotę. Cenimy harmonię i funkcjonalność. Zdobyliśmy doświadczenie w Krakowskiej Szkole Wnętrz i Przestrzeni, oraz wykonując prace wykończeniowe w Polsce oraz Norwegi.

Interesujemy się szeroko pojętą sztuką - sami tworzymy obrazy i zdjęcia do wnętrz. Jesteśmy wrażliwymi ludźmi dlatego uważamy że nasze wnętrza są ciepłe i inne niż wszystkie. Chcemy współpracować z ludźmi którzy nie boją się wyzwań, mają otwarty umysł i potrafią zaakceptować nowoczesne i artystyczne pomysły.  Jeśli jesteś takim człowiekiem to zapraszamy do galerii wnętrz.

     

                                                                                                                                         KASIA I TOMEK
podczas wykonywania prac:
-słuchamy jazzu
-nie przeklinamy
-sprzątamy po sobie