Beskidy24 » Artykuły » II Edycja Żywiec Bike-Cup downhill series za nami


Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję Żywiec Bike-Cup downhill series do Myślenic już 19-20.09.2009 roku. Trzecia edycja będzie ostatnią w tym roku z serii, na której zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, zapraszamy.
Zdjęcia: organizator
II Edycja Żywiec Bike-Cup downhill series za nami
Ekstremalne warunki to mało powiedziane, hardcor?! - i to za mało, nie ma słów na warunki jakie panowały od godz. 16 -22.08 do godz. 16 -23.08.2009. Aura nie oszczędziła nikogo, ani organizatorów, ani samych zawodników.
Wielkie dzięki dla wszystkich przybyłych za ich wytrwałość, zaangażowanie i sportowy duch walki - przekazują organizatorzy.

Wielkie brawa dla Jacka Cięciały, który zdeklasował rywali najlepszym wynikiem 2:10.60 a w nagrodę dostał symboliczną koszulkę firmy Duncon jak i oczywiście 800,00 żywej gotówki. Drugi Grzegorz Zieliński o tylko niecałe 2 s gorszy czas, zebrał 600,00 zł, a trzeci Arkadiusz Piłasiewicz 400 zeta.

MIEJSCOWOŚCI
Oficjalny partner serwisu
